Včelařské potřeby

Potřeby pro včelaře

V této části prodejny nabízíme široký sortiment potřeb pro včelaře.
Nabízíme nástavkové úly do sestav dle přání zákazníka – 39x24, tachovské kočovné, palubkové venkovní, sololitové vnitřní, základní potřeby k úlům jako mateří mřížky, zábrany proti myším, podložky, výkluzy a česnové uzávěry. Dále nabízíme rámkové přířezy 39x24 i jiné a potřeby k výrobě rámků a mezistěny 39x24 , potřeby pro krmení včel – ukrajinské krmítko, prosakovací víčka, potřeby k chovu matek – jaterníkové misky, přidávací klícky, přelarvovací lžičky, včelařské pomůcky jako sirná lampa a knoty, včelařský dýmák vč.náplní, rozpěráky a smetáčky bílý i černý vlas.
Dále nabízíme potřeby pro práci s medem a voskem, nálepky na sklenice, víčka, potřeby při rojení. V neposlední řadě pak také ochranné pomůcky jako rukavice, kukly a klobouky i pro děti, závoje a kombinézy.
K prodeji máme přípravky s včelími produkty včelími produkty (mýdla , propolis, propolisová tinktura).
VYKUPUJEME VOSK.


Barvy laky - Včelařské potřeby

Aktuální sortiment potřeby pro včelaře v naší prodejně se upravuje dle požadavků zákazníků a dle aktuální nabídky našich velkoobchodních partnerů.
Pokud nebude Vámi vybrané zboží na prodejně je možno po dohodě zboží doobjednat. Dodací doba je cca do dvou pracovních dnů.Adresa provozovny:


U Harcovny Včelařské potřeby
Ing.Karel Smékal
V Aleji 1921
75661 Rožnov pod Radhoštěm
Odpovědný vedoucí: Věra Černotová

IČ: 76424685
DIČ: CZ6707250011
Otevírací doba: Po-Pá 8.00 – 17.00 hod
So 8.00 – 11.30 hod

  Telefon – pevná - prodejna : 571 657 227


RSS WAP